Aikataulu

Lasten Karnevaalit

12.00 Portit auki
13.00 Kids’ Disco
13.30 Duudsonit HP & Jarppi Show
14.30 Jokeri Pokeri Box Show
15.00 Duudsonit HP & Jarppi Meet & Greet
16.00 Kids’ Disco
17.00 Portit kiinni

Lisäksi mm. poniajelua, sirkustelua, frisbeegolfia ja hauskat lasten karnevaalirastit. Myös kaikki Jukuparkin maalaitteet avoinna.

Iltatapahtuma K-18

18.00 Portit auki
18.45 Ege Zulu
20.00 Pete Parkkonen
21.30 Ellinoora
23.00 Visit Kalajoen ilotulitukset
23.15 Tulinäytös
23.30 BESS

Pidätämme oikeudet muutoksiin.

Heräsikö kysymyksiä?

Voit laittaa meille sähköpostia osoitteeseen info@venetsialaiskarnevaalit.fi